برش لیزر استیل پر کیفیت

برش لیزر
خدمات برش لیزر استیل ایجاد کرد واشرهای فلزی , برش لوله های فلزی با هر قطر و ضخامتی , برش اشکال فلزات نخ نما جهت هدایای تبلیغاتی , حکاکی لیزری بروی ورق های باریک و کلفت فلزی دیگر می‌باشد . با ورود تکنولوژی به صنعت لیزر و ظهور دستگاه های برش لیزر فلزات , انقلابی در مسئله برشکاری اشکال فلزات رخ گرفت . محصول ها ساخت شده مطلوب صنعت های متعدد همچون : اتومبیل سازی , قطعه سازی , بدلیجات , پلاک سازی , تبلیغات , صافی ها , صنعت های نفت و گاز , معرق , توری , مشبک سازی و دیگر صنعت های می باشد . ابزارآلات متفاوتی جهت برش ورق استیل روی عمل آمده اند که هرکدام بسته به جور آلیاژ و ضخامت ورق های می توانند کاربردهای خاصی داشته باشند .
برش صنعتی لیزری توسطط تقویت اشعه لیزر بر تراز فلز یا این که ذوب شدن فز و کنار زدن مواد مذاب بوسیله گاز شکل می گیرد . و زیرا در دست گرفتن حرکات لیزر بوسیله رایانه و کدهای سی ان سی اجام می‌پذیرد , ولی اکنون , اکثری از صنعت های با دقت به امکان بالای دستگاه های برش لیزر در تولید برش‌های دقیق و یکنواخت ورقه‌های استیل , از این تکنولوژی برای تشکیل داد قطعات و ابزار مایحتاج سود می برند . توجه آن مضاعف بالا بوده و طبق برنامه ی ریخته شده انجام می‌پذیرد و به راحتی مراد ی مشتریان را تامین مینماید .

در مورد برش ورقهای فلوادی ضد زنگ میتوان به ابزاربرش هایی از قبیل برش لیزر استیل , قیچی های برش ورق استیل , قیچی های خمکاری و برشکاری سنگین وزن پدالی و خود کار , اره های منحصر به فرد رومیزی و گونه های پارسی بر ها اشاره نمود . ورق استیل محرمانه 200 , 304 و 316 و 420 از مشرف بالایی در بازار برخوردار هستند که یک کدام از کاربردهای آن‌ها ایجاد ورق استیل دکوراتیو جهت به کارگیری در نماهای دیوار , درب , نرده و… . کلی موردها دیگر می باشد . از این رو نیاز است 3 شیوه برش لیزر ورق , برشهای سی ان سی و برش با قیچی ورق بر چه‌گونه است . امروزه برش ورق استیل با دستگاه های لیزر به کل یک صنعت مستقل شده‌است . آنقدر که به کارگیری از برسهای لیزری در صنعت های بالا رفته است .
لیزر
در سالهای اخیر با ترقی صنعت و لزوم استعمال لیزر در برش فلزات به دلیل مزایای شایان توجه این دسته برشکاری نسبت به بقیه رویکرد های دیگر بر آن شدیم تا با بکارگیری دستگاه های حاذق و روز عالم فراهم سرویس ها رسانی به مشتریان عزیز باشیم . برش لیزر استیل در تمامی صنعت های کاربرد های دوچندان فراوانی داراست . در قبلی مهندسین جهت برش استیل از اره به کارگیری می کردند که خویش این عمل هیچگاه برشی عالی و صاف به دست نمی آمد همینطور این که خطرها این فعالیت هم دوچندان بالا بود . البته مدتی نگذشت که هوا گاز جایگزین این راه شد . هوا گاز هم دردسر های مختص خودش را داشت ولی با ابتکار فناوری سی ان سی دیگر برش استیل به ماهر ترین وجه ممکن رخ میگیرد .
برش لیزر استیل شایسته ترین طرز برای برش کاغذ های استیل با ضخامت‌های گوناگون است .
در پیشین , برش استیل با دست و یا این که ابزارآلات مکانیکی نظیر اره انجام می‌شده است .

https://ironlaser.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84/

هنگامی که اشعه قادر لیزر که به وسیله یک خروجی قادر روی یک جسم می تابد , بخشی از جسم که اشعه روی آن تابیده , یا این که میسوزد و یا این که ذوب میشود و به وسیله فشار گاز این حوضچه زیاد ریز مذاب از روی جسم که عموما فلز است تمیز میشود و سرنوشت با جنبش نازل سوق دهی کننده لیزر به ملازم فشار گاز , یک تراز بریده شده کیفیت بالا کیفیت بالا ساخت میشود . این گونه برشکاری در صنعت های متفاوتی نظیر صنعت های نظامی و صدها قضیه دیگر گزینه به کار گیری قرار

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “برش لیزر استیل پر کیفیت”

Leave a Reply

Gravatar